Apostrophe Education Center

educational center

SAT HAZIRLIK KURSU

Apostrophe Dil Merkezi sizi hayalinizdeki üniversiteye yaklaştırıyor. İstanbul, Türkiye.

SAT, Standart Yetenek Testi anlamına gelir. SAT, College Board olarak da bilinen American College Entrance Examination Board (CEEB), Amerika Üniversite Giriş Sınavı Kurulu tarafından uygulanan bir sınavdır. SAT, tamamlanması üç ila dört saat süren, İngilizce ve Matematik konularında çoktan seçmeli test ve yazılı sınavdan oluşur. SAT sınavının amacı, kolejlere ve üniversite kurumlarına katılma yeteneklerinizi değerlendirmektir. SAT, Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Almanya gibi ülkelerde birçok üniversitede kabul edilmektedir. Türkiye'deki hemen hemen tüm üniversiteler de SAT puanlarını üniversite giriş sınavı olarak kabul etmektedir.

NEDEN SAT hazırlık kursu ALMALIYIM?

 SAT sınavını tamamlamak size yerel ve küresel anlamda birçok  yeni fırsatlar açar. Eğitim burslarının birçoğu da SAT performansınıza dayanmaktadır. İşverenler ayrıca iş başvurularını değerlendirirken SAT puanlarını da hesaba katarlar. SAT tarafından sunulan bu fırsatların ötesinde, iyi bir hazırlık çalışması ile kolayca yüksek bir puan elde edebilme imkanı vardır. SAT, diğer birkaç standart teste kıyasla yavaş tempolu bir testtir. Bu nedenle, sınava hazırlanmayı çok daha kolay hale getirir. SAT testi, küçük bir yatırım karşılığında size harika getiriler sağlayan bir testtir.

English language course İngilizce Dil Kursu
1470399614 Social Media

Neden Apostrophe ile SAT SINAVINA HAZIRLANMALISINIZ?

Apostrophe SAT hazırlık kursu iki yılı aşkın bir süredir öğrencilerini SAT sınavına hazırlamak için eğitim vermektedir. Öğretmenlerimiz ve eğitmenlerimiz uzun yıllara dayanan SAT hazırlık kursu deneyimlerine sahiptir. Apostrophe dil merkezi olarak yaklaşımımız; SAT’ı oluşturan İngilizce ve Matematik konularını izole etmeye ve tek tek ele almaya odaklanıyor. Tutarlı değerlendirmelerimiz ve alıştırma testi oturumlarımız sizi SAT sınavına adapte edecek, böylece sınavı tamamlamaya hazır olacaksınız. Öğrencilerimizin çoğu SAT sınavında yüksek puanlarla başarı sağlayarak şu anda Türkiye’de ve yurtdışında birçok saygın kurumda öğrenim görmektedir.

SAT Matematik

SAT matematiği, Cebir I ve II, geometri ve bazı trigonometri gibi konularını içerir. SAT matematik testi, 58 adet çoktan seçmeli soru ile iki bölümden oluşur.  Birinci kısım, 20 soruluk Hesap Makinesi kullanımına izin verilmeyen bölümü içerir. İkinci kısım ise, 38 soruluk Hesap Makinesi kullanımına izin verilen bölümü içermektedir. Diğer birkaç yetenek testiyle karşılaştırıldığında SAT matematiği nispeten daha kolaydır. SAT matematiği ileri matematik alanı içerisinde yer alan konuları kapsamamaktadır.

SAT Course
1470399614 Social Media

SAT ingilizce

SAT, İngilizce kanıta dayalı okuma ve yazma bölümlerini içerir. SAT ayrıca, bazı öğrencilerin bireysel olarak amaçladıkları çalışma alanına bağlı olarak isteğe bağlı secebildikleri bir deneme bölümünü de içerir. SAT okuma bölümü, tarihi metinler, sosyal bilimler ve doğa bilimlerini kapsayan paragraflardan oluşan toplam 52 çoktan seçmeli soruyu içermektir. SAT yazma bölümü, gramer ve kelime bilgisi bağlamı kullanım becerilerinizi test eden toplam 44 çoktan seçmeli soru içermektedir. Bir makale yazmayı seçenlere ise 50 dakika süre verilip makaleyi tamamlamaları istenecektir.

fall in love with our features

دورات اللغة الانجليزية

Real time stats

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus leo.

دورات اللغة الانجليزية

Multilingual & translatable

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar.

1470399715 E Commerce

Less plugins needed

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus leo.

دورات اللغة الانجليزية

Amazingly responsive

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus leo.

1470399667 Newsletter

Community builder

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus leo.

1470399656 Branding

Easy to use interface

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec mattis, pulvinar dapibus leo.

SIKÇA SORULAN SORULAR

rs

Genellikle, Türkiye’de öğrencilerin YÖS veya SAT sınavlarından herhangi birine girmeleri gerekmektedir. YÖS sadece Türkiye’de kabul edilirken, SAT tüm dünyada kabul edilmektedir. SAT sınavına girmek, İngilizce ve matematik seviyesi, eğitim dili ve amaçlanan üniversite programı gibi birçok faktöre bağlıdır. Apostrophe Dil Merkezinde, başarılı bir akademik geleceği güvence altına almak için size en iyi eylem planını önerebilmek adına sizin için tüm bu faktörleri hesaba katıyoruz.

Öğrenciler hangi kitabın en iyi sonuçları elde etmek için gerekli kaynak içeriğini daha iyi sağladığını hep tartışırlar, ancak Apostrophe dil merkezinde, Barron’s, Khan Academy ve Panda gibi SAT için en çok kullanılan kitapların tümünü dikkate almayı en iyi method olarak görüyoruz..

SAT sınavının Matematik bölümü şaşırtıcı derecede kolay kabul edilir. Genellikle lisenin 10. Sınıfı ile aynı matematik seviyesindedir. Öğretmenlerimiz farklı eğitim geçmişlerinden gelen öğrencilere eğitim verdiler ve bu nedenle öğrencilerin eksik olduğu konularla başa çıkabilmelerini sağlamak için matematiğin en temellerinden başlıyorlar. Öğrencilerin matematik öğrenmeyi daha eğlenceli bulmaları ve korkularının üstesinden gelmeleri için öğrendikleri bilgileri daha uygulamalı hale getirmeye odaklanıyoruz.

İngilizce ve matematikteki başlangıç ​​standardınıza bağlı olarak, SAT sınavına hazırlanmak genellikle 2 ila 3 ay sürer. Deneyimli öğretmenlerimizin sunduğu  3 aylık  kaliteli eğitim ve sürekli destek ile öğrenciler, SAT sınavına hazır olacaktır.

Bazı kurumlar, diğer üniversite giriş sınavlarına ek olarak SAT sınavını da zorunlu tutar veya önerir. Ayrıca kampüse vardığınızda kursta, seviye tespit sınavı olarak yerleştirme  için de kullanır. Performansınıza bağlı olarak, temel seviye konularındaki tüm gereksinimlerinizi karşılayabilir veya giriş seviyesi kursları için kredi alabilirsiniz. SAT hazırlık kursu ile birlikte , akademik portföyünüzü tamamlamanıza ve rakiplerinizden önde olmanıza yardımcı olabiliriz.

SAT sınavları İngilizce ve matematiğin bir kombinasyonu olsa da, SAT sınavına girmeden önce İngilizce’de yeterince yetkin bir seviyeye ulaşmanızı tavsiye ederiz. Apostrophe Dil Merkezinde; SAT öğrencilerimize, ücretsiz İngilizce yerleştirme sınavlarımız aracılığıyla SAT’a hazır olmalarına erişme şansı sunuyoruz. Ayrıca sizi SAT hazırlık kursuna hazırlayacak birçok İngilizce dil kursu programımız da var.

Make a beautiful website

It has never been easier to create pages and websites on WordPress