Apostrophe Education Center

educational center

APOSTROPHE DİL KURSU HAKKINDA

Apostrophe dil kursu eğitim merkezli girişimler ve hizmetler aracılığıyla mükemmelliyet sunar. Apostrophe, eğitim ortamını gerçek öğrenmeye ve hizmet kalitesine odaklanarak şekillendirmeye adanmış bir dil okuludur. 2019 yılında kurulan Apostrophe, genel İngilizce kurslarIngilizce kursuı ve SAT hazırlık kursları sunma konusunda uzun bir yol kat etti. Apostrophe şu anda İstanbul’un önde gelen eğitim kurumları arasında yer almaktadır.

Apostrophe, eğitimin başarıya giden kısa yol olduğuna inanıyor.

Bir adama balık verirseniz, onu bir günlüğüne beslersiniz. Bir adama balık tutmayı öğretirseniz onu ömür boyu beslersiniz.”           Lao Tzu

Eğitim yoluyla güçlenmeye inandığımız için kaynaklarımızı eğitime yoğun bir şekilde yatırdık. Bugünün öğrencilerini yetiştirerek yarınlar için fırsatlar yaratıyoruz. Apostrophe, İstanbul’un kuzeyindeki Başakşehir ilçesinde ilk eğitim şubesini açtı. Apostrophe dil kursu, hem yerel halkın hem de göçmenlerin çeşitli demografisi tarafından talep gördü. Apostrophe, mütevazı başlangıçlarla başladı ve yabancılara Türkçe dil kursları verdi. O zamandan beri Apostrophe hizmetlerini ve müşterilerini dört katına çıkardı. Apostrophe , eğitim yoluyla mükemmelliğe ulaşmak için birkaç farklı alanda eğitimler başlattı. İngilizce, SAT ve Dijital pazarlama, Apostrophe’un yıllar boyunca sunduğu birçok kurs arasındadır. Apostrophe, İstanbul’da 250’den fazla öğrencinin hayatını etkileme fırsatı bulmuştur.

Ekibimiz

language school

Nabil Mustafa 
Kurucu Yönetici(CEO)

Elektrik Mühendisi,

Uluslararası İslam Üniversitesi, Kuala Lumpur, Malezya

language school

Mus’ab Alaqeede
Kurucu Yönetici(CEO)

Bilgi Sistemleri  

Malezya Cyberjaya Multimedia Üniversitesi

مدرسة لغات

Muhammad Bouras
Kurucu Yönetici(CEO)

Nano Teknoloji Mühendisliği

 Multimedia Üniversitesi Cyberjaya,Malezya

مدرسة لغات

Abir Menaa
Yönetici

Telekomünikasyon Mühendisliği

Asya Pasifik Üniversitesi Kuala Lumpur, Malaysia.

placeholder

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

placeholder

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Bizim Hikayemiz

Apostrophe dil kursu çeşitliliğin gücüne inanır. Apostrophe üyelerinin zengin ve çok çeşitli bir geçmişi vardır. Bir bireyin topladığı her deneyim, onu modern çağın zorluklarıyla yüzleşmek için inşa eder. Apostrophe , insanları farklı bir deneyim ve zengin bir perspektif ile birleştirir. Güçlü ve bütünleşmiş bir ekibin ortak çabalarıyla Apostrophe büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.