Apostrophe Education Center

educational center

İNGİLİZCE DİL KURSU

Sizi hayallerinizi gerçekleştirmeye yaklaştıracak bir İngilizce kursu. İstanbul, Türkiye.

İngilizce, günlük işlerimizin çoğunu yürütmemize yardımcı olduğu için hayatımızın önemli bir parçasıdır. Dünya çapındaki ülkelerde iletişim için birincil dildir. İngilizce, sahip olduğumuzdan çok daha fazla bilgiye erişmemizi sağlayarak düşünce dünyamızı genişlettiği için bizim için önemlidir. Aynı zamanda küreselleşen dünyadak çeşitli fırsatlara kapı açar. İngilizce kitap, dergi ve makale yazımında yaygın olarak tercih edilmektedir. En önemli yazarlar İngilizce dilinde eserlerini yazmışlardır çünkü İngilizce onların yerel kasaba ve şehirlerinin ötesinde çok geniş bir alana ulaşmalarına izin vermiştir.

Oxford™ İNGİLİZCE KAYNAKLARI

İngilizce kaynaklarımız, öğrencilerin sınıf içinde ve dışında sohbet etmelerini sağlayan verimli ve etkili alıştırmalar sunar. Özellikle telaffuz ve konuşmaya odaklanarak pratik beceriler kazandırır. İngilizce kaynaklarımız, her derste telaffuz bölümü içerir. İngilizce sesli ve videolu dökümanlar, görüntüleri fonetik harflere bağlar, böylece öğrenciler sesleri daha kolay hatırlarlar ve her derste farkedilebilir bir gelişim gösterirler.

English language course İngilizce Dil Kursu
1470399614 Social Media

ÇEŞİTLİ ÖĞRENME YÖNTEMLERİ

Öğretmenlerimiz, A-Z’den bir öğrenciyi kısa sürede almak için etkili ve güncel teknikleri uygulamak üzere eğitilmiştir. Öğretmenlerimiz, öğrencileri İngilizce dilinde düşünmeleri ve anlamaları için özel olarak eğiten Direct yöntemini kullanır. İşitsel-Dilsel öğrenme yaklaşımına odaklanmamız, öğrencileri İngilizce’de yaygın olarak kullanılan cümleleri dinleme, tekrarlama ve kullanma konusunda etkili bir şekilde eğitir.

KONUŞMA MERKEZİ

Sohbet etmenin ve konuşmanın önemini anlıyoruz ki dilin birincil amacı, öğrenicisini iyi bir iletişim kapasitesi ile donatmaktır. İngilizce kursumuz, öğrencilerin günlük hayat senaryolarında öğrendiklerini pratik yapabilecekleri özel konuşma oturumları içerir. Konuşma dersleri, öğrencileri ana dili İngilizce olanların kendine olan özgüveniyle donatır.

SAT Course

Apostrophe'de İNGİLİZCE İLE SONSUZ AŞK

دورات اللغة الانجليزية

Kaliteli Öğrenme

Apostrophe ingilizce kursu, daha çok öğretimde ve öğrenmede kaliteye değer verir. Özellikle bir dil öğrenmek söz konusu olduğunda, öğrenme göz ardı edilemez. Apostrophe Dil Merkezi, çoğu dil öğrenme merkezinden farklıdır. Bizim hedeflerimiz, en iyi öğrenme deneyiminin en iyisini almanızı ve bizim değerlerimiz, yaptığımız her şeyde mükemmelliği görmenizi sağlamayı gerektirir.

دورات اللغة الانجليزية

Etkili Öğrenme Yöntemleri

Apostrophe ingilizce kursu, müfredatını özenle hazırlamak için yorulmadan çalıştı, böylece sadece öğrenmekle kalmayıp aynı zamanda öğrendiğiniz İngilizceyi de muhafaza edersiniz. Modern müfredatımız, zihnin dil öğrenme fakültelerini eğiten görsel-işitsel modülleri içerir. Uzmanlaşmış konuşma ve pratik sınıflarımız, öğrencilerimizi İngilizce konuşmanın pratik uygulamaları konusunda eğitir. Amacımız tamamen sizin amacınız! İngilizce öğrenmenin getirdiği fırsatları yakalayabilmeniz için sizi etkili bir şekilde eğitmeyi hedefliyoruz.

1470399715 E Commerce

Eğitim Ortamı

Apostrophe Dil Merkezi, öğrenmeye elverişli bir ortamın önemini bilmektedir. Sınıflarımız son teknoloji öğrenme araçları ve ekipmanları ile donatılmıştır. Merkezimizdeki her sınıf kişisel bilgisayar, yüksek ışıklı projektörler ve yüksek çözünürlüklü hoparlörlerle donatılmıştır. Size gerçek ve kalıcı öğrenme ile, dil yeteneklerinizin kilidini açmanız için ortam sağlayarak öğrenme deneyiminizi en üst düzeye çıkarmayı hedefliyoruz.

دورات اللغة الانجليزية

Deneyimli Öğretmenler

Apostrophe ingilizce kursu titizlikle ve aynı zamanda özenle saygın öğretmen kadrosunu seçiyor. Öğrencilerimiz için yüksekleri hedefliyoruz. İngilizceyi öğrenmek, doğru rehberlik ve denetimi gerektirir. İngilizce öğretmenlerimiz farklı geçmişlerden ve kültürlerden öğrencilerle çalışarak onları başlangıçtan ileri düzeye götürdü. Deneyimli öğretmenlerimiz, İngilizceyi bir yerli gibi konuşma arayışınıza yönelik eğitiminize adanmıştır.

1470399667 Newsletter

Eğitim Teknolojisi

Apostrophe ingilizce kursu, öğrencilerimizin öğrenme deneyimini geliştirmek için eğitim teknolojisini kullanır. Geleneksel öğretim yöntemleri, eğitim teknolojisi ile basitçe elde edebileceğimiz potansiyeli tam olarak yerine getirmez. Apostrophe dil merkezi, modern öğrenmede gerçek değeri ortaya çıkarmak için online öğrenme platformları ve multimedya gibi teknolojik kaynakları kullanır.

1470399656 Branding

Bütünleşmiş Topluluk

Apostrophe dil merkezi, uzun süreli bağlantılar kurar. Birleşerek ayağa kalkarız, bölünürüz düşeriz. Apostrophe dil merkezi sadece bir dil öğrenme merkezi değil, aynı zamanda bir ekip, bir insan, bir kültürdür! Her zaman kaliteli bir eğitimden daha fazlasını sunmaya istekliyiz. Misyonumuz güçlü bağları ve ömür boyu sürecek dostlukları yansıtıyor ve sizi bu misyonun bir parçası olmaya davet ediyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

EN SIK SORULAN SORULAR VE CEVAPLAR

Doğru yaklaşım uygulanırsa ve doğru rehberlik verilirse herhangi bir dili öğrenmek daha kolay olur. Öğretmenlerimiz, farklı geçmişlere ve kültürlere sahip İngilizce öğrenmek isteyen öğrencilere eğitim verdiler. Öğrencilerimizi başlangıç ​​seviyesinden ileri seviyeye getirme yeteneğimize güveniyoruz çünkü bunu defalarca yaptık. İngilizceyi öğrenmenin bazı zorlukları vardır, ancak doğru yaklaşımla parkta yaptığınız bir yürüyüşe dönüşür.

Bir öğrencinin İngilizce düzeyini belirlemeye yönelik en iyi yaklaşım, yerleştirme testleri ve değerlendirmeleridir. Başlangıç ​​için en uygun seviyeyi doğru bir şekilde belirlemek için tüm öğrencilerimize ücretsiz İngilizce yerleştirme testleri sunuyoruz. Öğretmenlerimiz ayrıca, anlama ve yazmadan konuşma ve dinlemeye kadar dilin farklı alanlarında sürekli olarak İngilizce seviyelerini görebilmek için öğrencilerimizin seviyesine doğrudan erişirler, doğru İngilizce seviyesine yerleştirileceğinizden emin olabilirsiniz.

Öğrencilerimiz, yalnızca bir aylık istikrarlı bir öğrenmenin ardından İngilizce konuşmaya başlarlar. Öğrencilerin mümkün olan en kısa sürede konuşmalarını sağlamada son derece yararlı olduğu kanıtlanmış işitsel ve görsel öğretim yöntemlerini kullanmaya özel olarak odaklandık. Buna ek olarak, konuşma sınıflarımız, öğrencilere öğrendiklerini uygulama platformu sağlar, böylece özgüven ve güçlü bir duruşla ingilizceyi konuşabilirler.

Evet sunuyoruz. Apostrophe Dil Merkezi, İngilizce kurslarımızda tamamladığınız her aşama için başarı ve / veya tamamlama sertifikaları sunar. Sunduğumuz sertifikalar yalnızca belirli okullarda, üniversitelerde veya merkezlerde geçerli olabilir. Bununla birlikte, özel bir sertifika gerektiren öğrenciler için, standartlaştırılmış sınav kayıt hizmetimizi tercih etmenizi öneririz. Standartlaştırılmış sınav kayıt hizmetimiz size TOEFL, IELTS veya seçtiğiniz standart sınav için bir seviye etmenizi sağlar.

Apostrophe dil merkezinde haftalık konuşma derslerimizde öğrendiklerinizi uygulama fırsatına sahipsiniz. Konuşma sınıflarımız, size İngilizce dilinizi pratik yapabileceğiniz bir platform sağlamak için tasarlanmıştır. Eğitimli öğretmenlerimiz, tereddüt etmeden İngilizce konuşma konusunda bir güven noktasına ulaşmanız için size rehberlik edecektir.

Evet kullanabilirsin. Apostrophe Dil Merkezi, İngilizce öğretimine pragmatik ve pratik bir şekilde yaklaşır. Öğrencilerimiz, bizimle öğrenerek akademik ve kariyere yönelik fırsatlarını büyük ölçüde maksimuma çıkardılar. Bizimle birlikte öğrenirken, aynı zamanda İngilizceyi işte, okulda, evde veya istediğiniz herhangi bir yerde kullanabileceksiniz.

İNGİLİZCE DİL KURSU

“Bir adamla anladığı bir dilde konuşursanız, bu onun aklına gelir. Onunla kendi dilinde konuşursanız, bu onun kalbine gider. " - Nelson Mandela