Apostrophe Education Center

educational center

Başarıya Giden Yolunuzu Kısaltın

Apostrophe dil merkezi, eğitim merkezli girişimler ve hizmetler aracılığıyla mükemmelliyet sunar. Apostrophe , eğitim ortamını gerçek öğrenmeye ve hizmet kalitesine odaklanarak şekillendirmeye adanmış bir dil okuludur. 2019 yılında kurulan Apostrophe, genel İngilizce kursları ve SAT hazırlık kursları sunma konusunda uzun bir yol kat etti. Apostrophe dil merkezi şu anda İstanbul’un önde gelen eğitim kurumları arasında yer almaktadır. 


Deneyimli Öğretmenler, Zengin Müfredat ve Destekleyici Öğrenme Ortamı

Vizyonumuz

Hem yerel hem de küresel anlamda genişletilebilir etkilerle, dil okulumuz aracılığıyla üstün, kaliteli ve dönüşümsel eğitim hizmetlerinde pazar liderliğini yeniden tanımlamaktır.

Misyonumuz

Topluluklarımızı zenginleştiren ve aydınlatan bir dil okulu olarak, bireylere, eğitim yoluyla değer kazandırma, geliştirme ve öğrenme fırsatları yaratma konusunda güçlenmektir.

Apostrophe dil Merkezi hizmetleri

Bir dil merkezi olarak, öğrencilerin toplumun daha etkili üyeleri olmalarını desteklemek için çok çeşitli kaynaklar sağlıyoruz. Yüksek hedefler belirlemekten öğrencilerimizi mükemmel olmaları için eğitmeye, öğrencilerimizin nasıl performans gösterdiğini gözden geçirmeye ve gelecekteki performanslarını iyileştirmelerine yardımcı olmaya kadar her şeye temas ediyoruz. Bunları sadece birkaç dil okulu ve eğitim merkezi yapabiliyor. İngilizce kurslarımız ve SAT kurslarımız, öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olacak şekilde düzenlenmiştir.

Eşi benzeri olmayan bir dil okulu Apostrophe.

İngilizce

dil kursu

SAT

Hazırlık kursu

Üniversite

kayıt işlemleri

öğrencilerimiz diyor ki;

" Apostrophe dil merkezini tanımadan önce, dil öğrenmek için birçok girişimim oldu. Ama ne yazık ki hepsi hayal kırıklığıyla sonuçlandı. Apostrophe'de hem eğlenerek hem de hiç çaba harcamadan ders öğreniyoruz. Derslerden sonra gün boyu aklımda sürekli İngilizce cümleler kullandığımı fark ettim. Derslerde sadece İngilizce konuşmaya özen gösteriliyordu. "
educational center
Belkıs Tuba
Öğrenci
"İngilizce öğrenmek istiyorsanız, bu dil merkezine kayıt olmanız gerektiğine emin olabilirsiniz. İngilizce kursundan çok memnunum. İlgi alaka düzeyi çok iyi. Dersler hem eğitici hem de eğlenceli. Kesinlikle tavsiye ederim."
25497478040 140ce47f31 k
Nurdeniz Öztürk
Öğrenci
"Kesinlikle güzel bir dil okulu. Uluslararası dostluklar kurmak için samimi ve sıcak bir ortam. Her zaman çay, kahve ve bol bol sohbet var. İngilizce kursları arasında pişman olmayacağınız bir eğitim kurumu."
dil merkezi
Işık Hoca
Öğrenci
"Söyleyebileceğim tek şey, dil merkezinde verilen SAT kursları ve İngilizce kursları ile beni kendi hedefime ulaşmaya gittikçe daha çok yaklaştırıyorlar. Ve oradaki öğretmenler kesinlikle harika."
educational center
Remi Alswidan
Öğrenci